İzmir’de Sapık Babanın Tecavüz Dehşeti

İzmir’de bir kişi 10 yaşındaki !

İzmir’in Menderes İlçesi’nde oturan , ilköğretim okulunda okuyan 10 yaşındaki kızı Y.D.’nin babasına karşı tavır aldığını ve psikolojisinin bozulduğunu fark ederek konuşması için baskı yaptı. Küçük kız, 8 aydır babasının kendisine tecavüz ettiğini anlatınca, anne soluğu jandarmada aldı.

Gözaltına alınan baba, çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilen çocuğa, tecavüze uğradığı ve psikolojisinin bozulduğu yönünde rapor verildi. Y.D.’nin 8 ay önce banyo yaparken babasının kendisine tecavüz ettiğini, tehdit ederek tecavüzü sürdürdüğünü söylediği iddia edildi. ’nin kızının olayı başkalarına söylememesi için de, “Seni öldürürüm. Eğer anlatırsan basına haber olursun” diye tehdit ettiği öğrenildi.

SABIKASI KABARIK
R.D.’nin Almanya’da resmi olarak bir kadınla evli olduğu ve bir kızı bulunduğu belirlenirken, 13 yıldır S.U. ile dini nikâhlı olarak beraber yaşadığı ve S.U.’dan da 4 çocuğu olduğu öğrenildi. R.D.’nin, Almanya’da “adam öldürmek” suçundan 4.5 yıl cezaevinde yatarak Türkiye’ye geldiği tespit edildi.

Öz kızına 8 ay boyunca tecavüz etti
Memnderes İlçesinde Dehşeti
İzmir’de İğrenç Tecavüz Olayı,
İzmir’de Yaşanan Ensest Olay,


Yorum Yaz ( Türkçe gramer ve imla kurallarına uymayan yorumlar yayınlanmaz. )