memurhaber24.

İl Göç Uzman Yardımcılığı  Giriş Sınavı’nın 09 Kasım 2013 tarihinde yapılacak olan yazılı kısmına  girmeye hak kazanan adaylara ait listesini indirmek için tıklayınız.

 

Aday Listesi İçin TIKLA

 

,

,

VI – SINAV TARİHİ VE YERİ:

- Giriş Sınavı yazılı bölümü 09 Kasım 2013 (Cumartesi günü) tarihinde Ankara’da yapılacaktır. Sınav, sabah saat 10.00’da başlayacaktır.

- Sınava başvuran adaylar için GAZİSEM tarafından, hangi bina ve salonda sınava gireceklerini, sınav süresini, sınav tarihini ve saatini gösteren Sınava Giriş Belgesi hazırlanacaktır. Adaylar bu belgelerini 04 Kasım 2013 tarihinden itibaren GAZİSEM’in https://gazisem.gazi.edu.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numarası ile edinecektir.

- Adayların, sınav saatinden en az yarım saat önce sınava girecekleri yerde hazır bulunmaları ve yanlarında, sınava giriş belgesi ile fotoğraflı kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) bulundurmaları gerekmektedir.

- Yazılı sınavda başarılı olan adaylar Ankara’da sözlü sınava tabi tutulacak olup, sözlü sınav tarihi, yeri ve saati www.goc.gov.tr internet sayfasında ayrıca ilan edilecektir.

 Aday Listesi İndirmek İçin TIKLA

Sınav Duyurusu Linke Tıklayın

http://www.goc.gov.tr/default_B0.aspx?id=192

www.goc.gov.tr,

https://gazisem.gazi.edu.tr,

,

,

İl Göç Uzman Yardımcılığı Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adayların Listesi,


Yorum Yaz ( Türkçe gramer ve imla kurallarına uymayan yorumlar yayınlanmaz. )