images.1

 21 Aralık Cuma Bursada Okullar Tatil mi

       Bursa da Cuma günü okullarınyoğun kar nedeniyle tatil edilmesi en çok öğrencileri sevindirdi. Kar tatili öğrencilere bayram gibi geldi. yoğun kar yağışının bir süre daha etkili bir şekilde devam etmesi bekleniyor.
Meteorolojiden gelecek gaverlere göre kar yağışının devam etmesi halinde 24 Aralık pazrtesi günü de okulların tatil olabileceği belirtiliyor.

KARS’ta 21 Aralık Okular kar tatili

Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Kars ve ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.

HAKKARİ’de 21 Aralık Okular kar tatili

Hakkari’de etkili olan kar yağışından dolayı okullar 2 gün tatil edildi. Şehir merkezinde kar kalınlığının 1 metreye ulaştığı Hakkari’de kar yağışının önümüzdeki 2 gün içinde şiddetini artırarak devam edeceği, bu yüzden il merkezi, ilçe ve köylerde okullar Perşembe ve Cuma günü tatil edildiği bildirildi.

MALATYA’da kar tatili 21 Aralık,

Malatya’nın Arapgir ilçesinde de yoğun kar yağışının devam etmesinden dolayı eğitime 2 gün daha ara verildi. İlçe Kaymakamı Ercan Turan, yaptığı açıklamada, yoğun yağış nedeniyle kar kalınlığının 75 santimetreye ulaştığı ilçede, yatılı bölge okulları hariç, ilköğretim ve lise okullarının Perşembe ve Cuma günü tatil edildiğini belirtti.

İSTANBUL 21 Aralık Okular kar tatili

İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiğini bildirdi.

Alınan bilgiye göre, İstanbul Valiliği’nin kentte sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle aldığı karar uyarınca, yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verilecek.

 

Balıkesir’de okullar tatil mi 21 aralık,
21 Aralık balıkesir’de okullar tatil mi,
,
,
,
,
,
BursAda kar tatili 21 Aralık Cuma,
,
Bursada Okullar 21 Aralık Günü Tatil Edildi,
21 Aralık Bursada okullar tatil edildi,


Yorum Yaz ( Türkçe gramer ve imla kurallarına uymayan yorumlar yayınlanmaz. )